Телепрограма Viasat Explorer на минулий четвер 16 лютого

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаХто є хтоКультура (Україна)Кухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1Малятко TVМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш ФутболНаше кіно
Наше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
Viasat Explorer
Viasat Explorer

Це широка добірка програм про неймовірні відкриття, екстремальних подорожах, сміливих випробуваннях і безстрашних людей - 18 годин без перерви на рекламу.

Ви хочете розважитися, або дізнатися щось, про що ніколи не напишуть у книжках, тоді це Ваш канал.

Якщо Ви любите швидкість, не боїтеся змін, або просто хочете подивитися на тих, хто ризикує кожен день - стежте за телепрограмою каналу.

06:10
"Город полярных медведей: Последний танец" 11 с.
06:40
"Старатели: Спасибо, охотники за камнями" 10 с.
12+
07:20
"Нефритовая лихорадка: Игра в прятки" 5 с.
12+
07:45
"Короли свалки: Был бы ты здесь" 4 с.
08:15
"Переезд вместе с домом: Верните наш сарай" 5 с.
12+
08:35
"Переезд вместе с домом: Новый дом, большие проблемы" 6 с.
12+
09:00
"Уникальные дома из дерева: Сковорода в огне" 5 с.
09:45
"Братья в новом доме: Лестница для скалолазов" 3 с.
12+
10:05
"Братские проекты: Непревзойденная печь для пиццы" 3 с.
12+
10:30
"Дома на воде: Особняк с видом на реку" 3 с.
12+
10:50
"Дроны: Среди дикой природы" 10 с.
11:15
"Битвы роботов" 6 с.
12:20
"Ковбои ледяных вод" 5 с.
13:05
"Город полярных медведей: В поисках медвежонка". Сезон 1 с.
12+
13:30
"Город полярных медведей: Испытания" 1 с.
12+
14:00
"Уникальные дома из дерева: Сковорода в огне" 5 с.
14:45
"Переезд вместе с домом: Вывезите нас из города" 7 с.
12+
15:05
"Переезд вместе с домом: Нужно больше места!" 8 с.
12+
15:35
"Короли свалки: Время подсчетов" 5 с.
16:05
"Братья в новом доме: Лестница для скалолазов" 3 с.
12+
16:30
"Битвы роботов". Сезон 7 с.
12+
17:35
"Старатели: Легендарный топаз" 3 с.
12+
18:20
"Ковбои ледяных вод: Битва за улов" 2 с.
19:10
"Дома на воде: Дом Янзена" 13 с.
19:35
"Дома на воде: Гигантский экодом" 1 с.
12+
20:00
"Деревенский дом" 5 с.
20:50
"Австралийские золотоискатели" 7 с.
21:40
"Короли свалки: Пятна леопарда" 4 с.
22:10
"Город полярных медведей: Уловка или ловушка" 6 с.
12+
22:40
"Уникальные дома из дерева: Замок на утесе" 10 с.
23:30
"Битвы роботов". Сезон 7 с.
12+
00:35
"Супердальнобойщики" 4 с.
01:25
"Старатели: Новые сотрудники" 5 с.
12+
02:10
"Ковбои ледяных вод: Битва за улов" 2 с.
03:00
"Братья в новом доме: Трансформация бильярдного стола" 8 с.
12+
03:20
"Братские проекты: Плавучая гидромассажная ванна" 8 с.
12+
03:45
"Дома на воде: Деревянный дом на воде" 8 с.
12+
04:05
"Дроны: Водный мир" 5 с.
04:30
"Нация и инновации: Еда на 3D принтере" 8 с.
05:00
"Крупная и злая рыба: Проблемы с форелью" 4 с.
12+
05:45
"Город полярных медведей: В поисках медвежонка". Сезон 1 с.
12+
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com