Телепрограма 8 канал (Європа) на наступну середу 7 грудня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаХто є хтоКультура (Україна)Кухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1Малятко TVМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш ФутболНаше кіноНаше улюблене кіно
Наше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
8 канал (Європа)
8 канал (Європа)

«8 канал» - розважальний телеканал, що показує життя у всій її повноті: в яскравих фарбах, емоціях і щасливі миті.

Цілодобово в ефірі телеканалу: художні фільми, аналітичні матеріали, інтерв'ю зі знаменитими музикантами і кіноакторами, погода на кожен день, гумористичні та кулінарні телепроекти, інформаційні випуски, ранкові та розважальні шоу.

06:00
Ждем в гости c Олегом Есениным
12+
06:30
В своей тарелке
12+
07:00
Звезды и судьбы
18+
08:00
Астрология для Вас
18+
09:00
Т/с "Татьянин день" 8 с.
12+
10:00
Звезды и судьбы
18+
11:00
Т/с "Синдром Шахматиста" 4 с.
18+
11:50
Т/с "Возмездие" 12 с.
18+
12:45
Интервью №1
12+
13:00
Звезды и судьбы
18+
14:00
Пионерское шоу
12+
15:00
Звезды и судьбы
18+
16:00
Т/с "Татьянин день" 9 с.
12+
17:00
Звезды и судьбы
18+
18:00
Т/с "Одна семья" 1 с.
18+
18:50
Т/с "Балабол" 1 с.
18+
19:35
Ждем в гости с Зурабом Двали
12+
20:00
Звезды и судьбы
18+
21:00
Открытый разговор
18+
21:45
Интервью №1
12+
22:00
Астрология для Вас
18+
23:00
Т/с "Одна семья" 1 с.
18+
23:50
Т/с "Балабол" 1 с.
18+
00:40
В своей тарелке
12+
01:05
Открытый разговор
18+
01:55
Интервью №1
12+
02:10
Пионерское шоу
12+
03:05
Т/с "Татьянин день" 9 с.
12+
04:00
Астрология для Вас
18+
05:00
Пионерское шоу
12+
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com