Телепрограма Discovery Channel на минулу неділю 19 березня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаХто є хтоКультура (Україна)Кухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1Малятко TVМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш ФутболНаше кіно
Наше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
Discovery Channel
Discovery Channel

Супутниковий і кабельний телеканал, а також однойменна телемережа, телеканали якої доступні для перегляду на безлічі мов і в багатьох країнах світу.

Мовлення телеканалу засноване на документальних передачах про науку, технології та історії. Стиль передач каналу є науково-популярним.

06:00
Реальные дальнобойщики 8 с.
12+
07:00
Реальные дальнобойщики 9 с.
12+
08:00
Выбраться за час: Китайский ресторан 5 с.
12+
09:00
Битвы роботов 4 с.
12+
10:00
Лучший моделист 3 с.
12+
11:00
Идрис Эльба: боец: Слабость 2 с.
18+
12:00
Адам портит всё 3 с.
18+
12:30
Адам портит всё 4 с.
18+
13:00
Золотая лихорадка 17 с.
18+
14:00
Большая нефть Ирака 2 с.
12+
15:00
Золотая лихорадка: Берингово море: Неизведанные воды 1 с.
18+
16:00
Ликвидатор: Короткая память или мастер на все руки 25 с.
18+
16:30
Ликвидатор: Битва за выгоду 26 с.
18+
17:00
Долины смерти 14 с.
18+
18:00
Битвы роботов 4 с.
12+
19:00
Лучший моделист 3 с.
12+
20:00
Золотая лихорадка 17 с.
18+
21:00
Махинаторы (Сезон 13): AM General Humvee 1992 г. 15 с.
12+
22:00
Большая нефть Ирака 2 с.
12+
23:00
Стальные парни 1 с.
18+
23:55
Стальные парни 2 с.
18+
00:50
Стальные парни 3 с.
18+
01:40
Как устроена Вселенная: Тайная история Луны 7 с.
12+
02:30
Как устроена Вселенная: Первые океаны 8 с.
12+
03:20
Плутон: первая встреча
12+
04:10
Выбраться за час: Китайский ресторан 5 с.
12+
05:00
Золотая лихорадка: Берингово море: Выкурить их! 16 с.
18+
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com