Телепрограма Дитячий світ на наступну п'ятницю 29 червня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаКрим 24Хто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1МалюкМалятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш Футбол
Наше кіноНаше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
Дитячий світ
Дитячий світ

Добрі ігрові та мультиплікаційні фільми, зняті на кіностудіях країн колишнього СРСР і Східної Європи.

Це перший в Росії вітчизняний канал, створений спеціально для дітей!

06:00
Х/ф "По секрету всему свету"
12+
07:00
М/ф "Дед мороз и лето"
12+
07:20
М/ф "Человек в воздухе"
12+
07:30
М/ф "Аленький цветочек"
12+
08:20
М/ф "Музыкальный магазинчик"
12+
08:30
М/ф "Великие холода"
12+
08:50
М/ф "Странная птица"
12+
09:00
Х/ф "По секрету всему свету"
12+
10:00
М/ф "Кот в сапогах"
12+
10:20
М/ф "Мальчик с пальчик"
12+
10:30
М/ф "Жизнь и страдания Ивана Семенова"
12+
10:50
М/ф "Винни Пух"
12+
11:00
М/ф "Гадкий утенок"
12+
11:20
М/ф "Чьи в лесу шишки?"
12+
11:30
М/ф "Мурзилка и Великан"
12+
11:50
М/ф "Кот и клоун"
12+
12:00
Х/ф "По секрету всему свету"
12+
13:00
М/ф "Дед мороз и лето"
12+
13:20
М/ф "Человек в воздухе"
12+
13:30
М/ф "Аленький цветочек"
12+
14:20
М/ф "Музыкальный магазинчик"
12+
14:30
М/ф "Великие холода"
12+
14:50
М/ф "Странная птица"
12+
15:00
Х/ф "Про Красную Шапочку"
12+
16:05
М/ф "Два билета в Индию"
12+
16:25
М/ф "Мальчик и лягушонок"
12+
16:30
М/ф "Олимпионики"
12+
16:50
М/ф "Веселая карусель №19"
12+
17:00
М/ф "Петя и Красная Шапочка"
12+
17:20
М/ф "Сон"
12+
17:30
М/ф "Последняя невеста Змея Горыныча"
12+
17:50
М/ф "Контракт"
12+
18:00
Х/ф "Про Красную Шапочку"
12+
19:10
М/ф "Волшебное кольцо"
12+
19:30
М/ф "Царевна-лягушка"
12+
20:10
М/ф "Королева Зубная щетка"
12+
20:25
М/ф "Кот, который умел петь"
12+
20:35
М/ф "Падающая тень"
12+
20:55
М/ф "Диалог"
12+
21:00
Х/ф "Про Красную Шапочку"
12+
22:05
М/ф "Два билета в Индию"
12+
22:25
М/ф "Мальчик и лягушонок"
12+
22:30
М/ф "Олимпионики"
12+
22:50
М/ф "Веселая карусель №19"
12+
23:00
М/ф "Петя и Красная Шапочка"
12+
23:20
М/ф "Сон"
12+
23:30
М/ф "Последняя невеста Змея Горыныча"
12+
23:50
М/ф "Контракт"
12+
00:00
Х/ф "Про Красную Шапочку"
12+
01:10
М/ф "Волшебное кольцо"
12+
01:30
М/ф "Царевна-лягушка"
12+
02:10
М/ф "Королева Зубная щетка"
12+
02:25
М/ф "Кот, который умел петь"
12+
02:35
М/ф "Падающая тень"
12+
02:55
М/ф "Диалог"
12+
03:00
М/ф "Про Красную Шапочку"
12+
04:05
М/ф "Два билета в Индию"
12+
04:25
М/ф "Мальчик и лягушонок"
12+
04:30
М/ф "Олимпионики"
12+
04:50
М/ф "Веселая карусель №19"
12+
05:00
М/ф "Петя и Красная Шапочка"
12+
05:20
М/ф "Сон"
12+
05:30
М/ф "Последняя невеста Змея Горыныча"
12+
05:50
М/ф "Контракт"
12+
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com