Телепрограма Дитячий світ на неділю 31 жовтня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБолтБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіЧасВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаКрим 24Хто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1МалюкМалятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМуз-ТВМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш Футбол
Наше кіноНаше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24Росія КРТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-1000 WorldТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
Дитячий світ
Дитячий світ

Добрі ігрові та мультиплікаційні фільми, зняті на кіностудіях країн колишнього СРСР і Східної Європи.

Це перший в Росії вітчизняний канал, створений спеціально для дітей!

05:00
М/ф "Приключения Васи Куролесова"
12+
05:30
М/ф "Смешарики"
6+
05:35
М/ф "Смешарики"
6+
05:45
М/ф "Смешарики"
6+
05:50
М/ф "Смешарики"
6+
06:00
М/ф "Фиксики"
6+
06:05
М/ф "Фиксики"
6+
06:10
М/ф "Фиксики"
6+
06:20
М/ф "Фиксики"
6+
06:30
М/ф "Тайна третьей планеты"
12+
07:20
М/ф "Авто кота Леопольда"
12+
07:30
М/ф "Смешарики"
6+
07:35
М/ф "Смешарики"
6+
07:45
М/ф "Смешарики"
6+
07:50
М/ф "Смешарики"
6+
08:00
М/ф "Фиксики"
6+
08:05
М/ф "Фиксики"
6+
08:10
М/ф "Фиксики"
6+
08:20
М/ф "Фиксики"
6+
08:30
М/ф "Енотки" (0+)
08:35
М/ф "Енотки" (0+)
08:45
М/ф "Енотки" (0+)
08:50
М/ф "Енотки" (0+)
09:00
М/ф "Енотки" (0+)
09:05
М/ф "Енотки" (0+)
09:10
М/ф "Енотки" (0+)
09:20
М/ф "Енотки" (0+)
09:30
М/ф "Добрыня Никитич и Змей Горыныч"
12+
10:40
М/ф "Новые приключения попугая Кеши "Кеша рыболов"
12+
11:00
М/ф "Кентервильское привидение"
12+
11:20
М/ф "Бабушка удава"
12+
11:30
М/ф "Фиксики"
6+
11:35
М/ф "Фиксики"
6+
11:40
М/ф "Фиксики"
6+
11:50
М/ф "Фиксики"
6+
12:00
М/ф "Смешарики"
6+
12:05
М/ф "Смешарики"
6+
12:15
М/ф "Смешарики"
6+
12:20
М/ф "Смешарики"
6+
12:30
М/ф "Конек-Горбунок. 1975"
12+
13:40
М/ф "Чудо-Юдо"
12+
15:00
М/ф "Фиксики"
6+
15:05
М/ф "Фиксики"
6+
15:10
М/ф "Фиксики"
6+
15:20
М/ф "Фиксики"
6+
15:30
М/ф "Смешарики"
6+
15:35
М/ф "Смешарики"
6+
15:45
М/ф "Смешарики"
6+
15:50
М/ф "Смешарики"
6+
16:00
М/ф "Приключения пингвиненка Лоло"
12+
16:30
М/ф "Грузовичок Лева" (0+)
16:40
М/ф "Грузовичок Лева" (0+)
16:45
М/ф "Грузовичок Лева" (0+)
16:50
М/ф "Грузовичок Лева" (0+)
17:00
М/ф "Приключения Васи Куролесова"
12+
17:30
М/ф "Смешарики"
6+
17:35
М/ф "Смешарики"
6+
17:45
М/ф "Смешарики"
6+
17:50
М/ф "Смешарики"
6+
18:00
М/ф "Фиксики"
6+
18:05
М/ф "Фиксики"
6+
18:10
М/ф "Фиксики"
6+
18:20
М/ф "Фиксики"
6+
18:30
М/ф "Тайна третьей планеты"
12+
19:20
М/ф "Авто кота Леопольда"
12+
19:30
М/ф "Смешарики"
6+
19:35
М/ф "Смешарики"
6+
19:45
М/ф "Смешарики"
6+
19:50
М/ф "Смешарики"
6+
20:00
М/ф "Фиксики"
6+
20:05
М/ф "Фиксики"
6+
20:10
М/ф "Фиксики"
6+
20:20
М/ф "Фиксики"
6+
20:30
М/ф "Енотки" (0+)
20:35
М/ф "Енотки" (0+)
20:45
М/ф "Енотки" (0+)
20:50
М/ф "Енотки" (0+)
21:00
М/ф "Енотки" (0+)
21:05
М/ф "Енотки" (0+)
21:10
М/ф "Енотки" (0+)
21:20
М/ф "Енотки" (0+)
21:30
М/ф "Добрыня Никитич и Змей Горыныч"
12+
22:40
М/ф "Новые приключения попугая Кеши "Кеша рыболов"
12+
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2019 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com