Телепрограма Дитячий світ на Сьогодні

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБолтБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіЧасВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаКрим 24Хто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1МалюкМалятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМуз-ТВМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш Футбол
Наше кіноНаше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24Росія КРТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-1000 WorldТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
Дитячий світ
Дитячий світ

Добрі ігрові та мультиплікаційні фільми, зняті на кіностудіях країн колишнього СРСР і Східної Європи.

Це перший в Росії вітчизняний канал, створений спеціально для дітей!

06:00
М/ф "Фиксики"
6+
06:05
М/ф "Фиксики"
6+
06:10
М/ф "Фиксики"
6+
06:20
М/ф "Фиксики"
6+
06:30
М/ф "Ювик с планеты Ю"
12+
06:35
М/ф "Машины-помощники" (0+)
07:05
М/ф "Доктор Машинкова" (0+)
07:20
М/ф "Доктор Машинкова" (0+)
07:30
М/ф "Смешарики"
6+
07:35
М/ф "Смешарики"
6+
07:45
М/ф "Смешарики"
6+
07:50
М/ф "Смешарики"
6+
08:00
М/ф "Фиксики"
6+
08:05
М/ф "Фиксики"
6+
08:10
М/ф "Фиксики"
6+
08:20
М/ф "Фиксики"
6+
08:30
М/ф "Василиса Микулишна"
12+
09:00
М/ф "Бабушкины сказки"
12+
09:10
М/ф "Бабушкины сказки"
12+
09:20
М/ф "День рождения кота Леопольда"
12+
09:30
М/ф "Иван Царевич и Серый Волк"
12+
11:00
М/ф "Казаки"
12+
11:10
М/ф "Казаки"
12+
11:30
М/ф "Фиксики"
6+
11:35
М/ф "Фиксики"
6+
11:40
М/ф "Фиксики"
6+
11:50
М/ф "Фиксики"
6+
12:00
М/ф "Смешарики"
6+
12:05
М/ф "Смешарики"
6+
12:15
М/ф "Смешарики"
6+
12:20
М/ф "Смешарики"
6+
12:30
М/ф "Доктор Машинкова" (0+)
12:45
М/ф "Доктор Машинкова" (0+)
12:50
М/ф "Машины-помощники" (0+)
13:20
М/ф "Машина автошкола" (0+)
13:30
Х/ф "Белый Бим Черное Ухо"
12+
15:00
М/ф "Фиксики"
6+
15:05
М/ф "Фиксики"
6+
15:15
М/ф "Фиксики"
6+
15:20
М/ф "Фиксики"
6+
15:30
М/ф "Смешарики"
6+
15:35
М/ф "Смешарики"
6+
15:45
М/ф "Смешарики"
6+
15:50
М/ф "Смешарики"
6+
16:00
М/ф "Падал прошлогодний снег"
12+
16:20
М/ф "Доктор Айболит"
12+
16:30
М/ф "Грузовичок Лева" (0+)
16:40
М/ф "Грузовичок Лева" (0+)
16:45
М/ф "Грузовичок Лева" (0+)
16:50
М/ф "Грузовичок Лева" (0+)
17:00
М/ф "Чебурашка"
12+
17:20
М/ф "Возвращение блудного попугая"
12+
17:30
М/ф "Смешарики"
6+
17:35
М/ф "Смешарики"
6+
17:45
М/ф "Смешарики"
6+
17:50
М/ф "Смешарики"
6+
18:00
М/ф "Фиксики"
6+
18:05
М/ф "Фиксики"
6+
18:10
М/ф "Фиксики"
6+
18:20
М/ф "Фиксики"
6+
18:30
М/ф "Ювик с планеты Ю"
12+
18:35
М/ф "Машины-помощники" (0+)
19:05
М/ф "Доктор Машинкова" (0+)
19:20
М/ф "Доктор Машинкова" (0+)
19:30
М/ф "Смешарики"
6+
19:35
М/ф "Смешарики"
6+
19:45
М/ф "Смешарики"
6+
19:50
М/ф "Смешарики"
6+
20:00
М/ф "Фиксики"
6+
20:05
М/ф "Фиксики"
6+
20:10
М/ф "Фиксики"
6+
20:20
М/ф "Фиксики"
6+
20:30
М/ф "Василиса Микулишна"
12+
21:00
М/ф "Бабушкины сказки"
12+
21:10
М/ф "Бабушкины сказки"
12+
21:20
М/ф "День рождения кота Леопольда"
12+
21:30
М/ф "Иван Царевич и Серый Волк"
12+
23:00
М/ф "Казаки"
12+
23:10
М/ф "Казаки"
12+
23:30
М/ф "Фиксики"
6+
23:35
М/ф "Фиксики"
6+
23:40
М/ф "Фиксики"
6+
23:50
М/ф "Фиксики"
6+
00:00
М/ф "Смешарики"
6+
00:05
М/ф "Смешарики"
6+
00:15
М/ф "Смешарики"
6+
00:20
М/ф "Смешарики"
6+
00:30
М/ф "Доктор Машинкова" (0+)
00:45
М/ф "Доктор Машинкова" (0+)
00:50
М/ф "Машины-помощники" (0+)
01:20
М/ф "Машина автошкола" (0+)
01:30
Х/ф "Белый Бим Черное Ухо"
12+
03:00
М/ф "Фиксики"
6+
03:05
М/ф "Фиксики"
6+
03:15
М/ф "Фиксики"
6+
03:20
М/ф "Фиксики"
6+
03:30
М/ф "Смешарики"
6+
03:35
М/ф "Смешарики"
6+
03:45
М/ф "Смешарики"
6+
03:50
М/ф "Смешарики"
6+
04:00
М/ф "Падал прошлогодний снег"
12+
04:20
М/ф "Доктор Айболит"
12+
04:30
М/ф "Грузовичок Лева" (0+)
04:40
М/ф "Грузовичок Лева" (0+)
04:45
М/ф "Грузовичок Лева" (0+)
04:50
М/ф "Грузовичок Лева" (0+)
05:00
М/ф "Ежик в тумане"
12+
05:10
М/ф "Каникулы Бонифация"
12+
05:30
М/ф "Смешарики"
6+
05:35
М/ф "Смешарики"
6+
05:45
М/ф "Смешарики"
6+
05:50
М/ф "Смешарики"
6+
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2019 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com