Телепрограма Дитячий світ на Сьогодні

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіЧасВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаКрим 24Хто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1МалюкМалятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМуз-ТВМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш Футбол
Наше кіноНаше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24Росія КРТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
Дитячий світ
Дитячий світ

Добрі ігрові та мультиплікаційні фільми, зняті на кіностудіях країн колишнього СРСР і Східної Європи.

Це перший в Росії вітчизняний канал, створений спеціально для дітей!

06:00
М/ф "Сказки Андерсена. Современное прочтение"
12+
06:30
М/ф "Кто я такой?"
12+
06:35
М/ф "Антарктида. (Рассказы старого моряка)"
12+
07:00
М/ф "Жили-были... Первооткрыватели"
12+
07:30
М/ф "Ювик с планеты Ю"
12+
07:35
М/ф "Чучело-Мяучело"
12+
07:45
М/ф "Мой друг зонтик"
12+
07:55
М/ф "Как мы весну делали"
12+
08:05
М/ф "Лесная хроника"
12+
08:15
М/ф "Кто сказал Мяу?"
12+
08:30
М/ф "Крот"
12+
09:05
М/ф "Вук"
12+
10:10
М/ф "Коля, Оля и Архимед"
12+
10:35
М/ф "Новые, никому не известные, приключения барона Мюнхгаузена"
12+
10:50
М/ф "Новые, никому не известные, приключения барона Мюнхгаузена"
12+
11:05
М/ф "Лучшие волшебные сказки"
12+
12:05
М/ф "Малютки-привидения"
12+
12:15
М/ф "Малютки-привидения"
12+
12:20
М/ф "Малютки-привидения"
12+
12:25
М/ф "Малютки-привидения"
12+
12:35
М/ф "Как это случилось?"
12+
12:45
М/ф "Лошарик"
12+
12:55
М/ф "Сказки о фее Амальке"
12+
13:05
М/ф "Сказки о фее Амальке"
12+
13:10
М/ф "Сказки о фее Амальке"
12+
13:15
М/ф "Сказки о фее Амальке"
12+
13:30
М/ф "Светлячок"
12+
13:40
М/ф "Светлячок"
12+
13:50
М/ф "Светлячок"
12+
14:00
М/ф "Светлячок"
12+
14:10
М/ф "Так сойдет"
12+
14:30
Х/ф "Лебединое озеро"
12+
16:00
М/ф "Жили были... Искатели"
12+
16:30
М/ф "Великие холода"
12+
16:50
М/ф "Приключения Мышонка"
12+
16:55
М/ф "Приключения Мышонка"
12+
17:05
М/ф "Приключения Мышонка"
12+
17:20
М/ф "Баба-яга против-1"
12+
17:30
М/ф "Баба-яга против-2"
12+
17:35
М/ф "Баба-яга против-3"
12+
17:45
М/ф "Наш друг Пишичитай"
12+
18:00
М/ф "Сказки Андерсена. Современное прочтение"
12+
18:30
М/ф "Кто я такой?"
12+
18:35
М/ф "Антарктида. (Рассказы старого моряка)"
12+
19:00
М/ф "Жили-были... Первооткрыватели"
12+
19:30
М/ф "Ювик с планеты Ю"
12+
19:35
М/ф "Чучело-Мяучело"
12+
19:45
М/ф "Мой друг зонтик"
12+
19:55
М/ф "Как мы весну делали"
12+
20:05
М/ф "Лесная хроника"
12+
20:15
М/ф "Кто сказал Мяу?"
12+
20:30
М/ф "Крот"
12+
21:05
М/ф "Вук"
12+
22:10
М/ф "Коля, Оля и Архимед"
12+
22:35
М/ф "Новые, никому не известные, приключения барона Мюнхгаузена"
12+
22:50
М/ф "Новые, никому не известные, приключения барона Мюнхгаузена"
12+
23:05
М/ф "Лучшие волшебные сказки"
12+
00:05
М/ф "Малютки-привидения"
12+
00:15
М/ф "Малютки-привидения"
12+
00:20
М/ф "Малютки-привидения"
12+
00:25
М/ф "Малютки-привидения"
12+
00:35
М/ф "Как это случилось?"
12+
00:45
М/ф "Лошарик"
12+
00:55
М/ф "Сказки о фее Амальке"
12+
01:05
М/ф "Сказки о фее Амальке"
12+
01:10
М/ф "Сказки о фее Амальке"
12+
01:15
М/ф "Сказки о фее Амальке"
12+
01:30
М/ф "Светлячок"
12+
01:40
М/ф "Светлячок"
12+
01:50
М/ф "Светлячок"
12+
02:00
М/ф "Светлячок"
12+
02:10
М/ф "Так сойдет"
12+
02:30
Х/ф "Лебединое озеро"
12+
04:00
М/ф "Жили были... Искатели"
12+
04:30
М/ф "Великие холода"
12+
04:50
М/ф "Приключения Мышонка"
12+
04:55
М/ф "Приключения Мышонка"
12+
05:05
М/ф "Приключения Мышонка"
12+
05:20
М/ф "Баба-яга против-1"
12+
05:30
М/ф "Баба-яга против-2"
12+
05:35
М/ф "Баба-яга против-3"
12+
05:45
М/ф "Наш друг Пишичитай"
12+
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2019 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com