Телепрограма CNL-Європа на Сьогодні

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБолтБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіЧасВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаКрим 24Хто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1МалюкМалятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМуз-ТВМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш Футбол
Наше кіноНаше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24Росія КРТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-1000 WorldТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
CNL-Європа
CNL-Європа

Християнське телебачення CNL прагне благовістити Євангеліє всім: дальнім і ближнім, по всій Земній кулі. Ми бажаємо відкрити Христа мільйонам людей, допомогти їм утвердитися в істині, зміцнитися у вірі, почати жити в чистоті, святості та праведності.

Найголовніше прагнення телеканалу CNL - принести світ Божий в кожен дім, в кожне серце, щоб багато людей мали можливість почути про порятунок Христа і примиритися з Богом.

06:00
"Кафедра Всемирной Евангелизации". Рю Гвансу
06:30
"Сила веры". Дэвид Хасавей
07:00
М/ф "Суперкнига"
07:30
"Жизнь, полная радости". Джойс Майер
08:00
CNLNEWS
08:05
"Хлеб на каждый день". Ольга Голикова
08:15
Музыка на CNL
08:30
"Вкусная страна"
08:45
М/ф "Авто про добро"
09:00
"Измени свой мир". Рик Реннер
09:30
"Восстань и Свети". Фестус Нсога
10:00
"Узнавая еврейского Иисуса". Раввин Шнайдер
10:30
"За линией горизонта". Виктор Коротеев
11:00
"Дом Веры". М.Максимов
11:30
М/ф "Суперкнига"
12:00
"Победоносный голос верующего". Кеннет Коупленд
12:30
"Истины Евангелия". Эндрю Уоммак
13:00
"Родительский компас"
13:30
"Жизнь, полная радости". Джойс Майер
14:00
CNLNEWS
14:05
"Хлеб на каждый день". Ольга Голикова
14:10
"Веселая школа здоровья"
14:30
"Посланник". Джон Бевир
15:00
"Измени свой мир". Рик Реннер
15:30
М/ф "Суперкнига"
16:00
"Госпел Тайм Сквер"
16:30
"Время жатвы". Анатолий Мокляк
17:00
Музыка на CNL
17:15
"Рука помощи". Пастор Иаков
17:30
"Победоносный голос верующего". Кеннет Коупленд
18:00
"Путеводитель по Израилю"
18:30
"Интерактив". Еммануил
19:00
"Жизнь, полная радости". Джойс Майер
19:30
"Возлюби Израиль". Доктор Барух Корман
20:00
"Измени свой мир". Рик Реннер
20:30
Концерт
21:00
"Шоу веры". Доктор Р.Р. Соарес
21:30
Церковь "Новое творение". Джозеф Принс
22:00
"Дом Веры". М.Максимов
22:30
"Завтрашний Мир". Г.Вестон
23:00
"Истины Евангелия". Эндрю Уоммак
23:30
"Шоу Джона Анкерберга"
00:00
"Путеводитель по Израилю"
00:30
"Интерактив". Еммануил
01:00
"Жизнь, полная радости". Джойс Майер
01:30
"Возлюби Израиль". Доктор Барух Корман
02:00
"Измени свой мир". Рик Реннер
02:30
Концерт
03:00
"Шоу веры". Доктор Р.Р. Соарес
03:30
Церковь "Новое творение". Джозеф Принс
04:00
"Дом Веры". М.Максимов
04:30
"Завтрашний Мир". Г.Вестон
05:00
"Истины Евангелия". Эндрю Уоммак
05:30
"Шоу Джона Анкерберга"
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2019 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com