Телепрограма ПЛЮСПЛЮС на минулий четвер 12 жовтня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаКрим 24Хто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1МалюкМалятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш Футбол
Наше кіноНаше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
ПЛЮСПЛЮС
ПЛЮСПЛЮС

Розважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного і шкільного віку.

Наші цінності - сім'я, дружба, доброта, відкритість, щирість, оптимізм, унікальність, допитливість, розвиток.

Наш контент - це найкраще зі світової анімації, улюблені всіма поколіннями мультфільми, а також розвиваючі та пізнавальні програми.

06:50
М/с "Томас и его друзья"
07:00
М/с "Дружба - это чудо"
07:30
М/с "Супер Крылья:Джетт и его друзья"
07:45
М/с "Герои в масках"
08:00
М/с "Литтл Чармерс"
08:30
М/с "Свинка Пеппа"
08:50
М/с "Шопкинс"
08:55
М/с "Свинка Пеппа"
09:10
М/с "Шиммер и Шайн"
09:30
М/с "Щенячий патруль"
09:55
М/с "Клуб Мики Мауса"
10:20
М/с "Джейк и пираты из Нетландии"
10:50
М/с "Доктор Плюшева"
11:15
Полезные подсказки
11:45
М/с "Шопкинс"
11:50
Полезные подсказки
12:05
Сказка с папой
12:20
М/с "Супер Крылья:Джетт и его друзья"
12:30
М/с "Свинка Пеппа"
12:40
М/с "Литтл Чармерс"
13:10
М/с "Друзья"
13:20
М/с "Дружба - это чудо"
13:50
М/с "Трансформеры:Скрытые роботы"
14:15
М/с "Герои в масках"
14:30
М/с "Утиные истории"
15:30
М/с "Лило и Стич"
15:55
М/с "София Прекрасная"
16:25
М/с "Финеас и Ферб"
17:20
М/с "Вондер тут и там"
17:45
М/с "Джемми-щупальца"
18:00
М/с "Бейблэйд:Взрыв"
18:25
М/с "Рыцари Некзо Найтс"
12+
18:50
М/с "Элвин и бурундуки"
19:10
М/с "Майлз из будущего"
19:30
М/с "София Прекрасная"
19:55
М/с "Лило и Стич"
20:20
М/с "Финеас и Ферб"
21:10
М/с "Вондер тут и там"
21:40
М/с "Ниндзяго"
22:00
М/с "Бейблэйд:Взрыв"
22:30
М/с "Огги и кукарачи"
23:00
Снимала мама
02:30
М/ф
03:45
Сказка с папой
05:30
Полезные подсказки
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com