Телепрограма Extreme Sports Channel на минулий вівторок 15 травня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаКрим 24Хто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1МалюкМалятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш Футбол
Наше кіноНаше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
Extreme Sports Channel
Extreme Sports Channel

Перший в світі телеканал, присвячений винятково екстремальним видам спорту і адресований любителям гострих відчуттів.

Теми передач: альпінізм, віндсерфінг, гірський велосипед, скейтбординг, сноубординг, підводне плавання.

06:20
Герои маунтинбайкинга
12+
07:00
Мир Икс Геймз
12+
07:50
Путь Рики Кромптона
12+
08:15
Путь Рики Кромптона
12+
08:40
Икс Геймз - Аспен
12+
09:30
Следопыт
12+
10:20
Ред Булл Глобал Ралли-Кросс
12+
11:10
Монстр Джем
12+
12:00
"Чемпионат по мотокроссу Lucas Oil AMA. Лучшее"
12+
12:50
Мир Икс Геймз
12+
13:40
Путь Рики Кромптона
12+
14:05
Путь Рики Кромптона
12+
14:30
Икс Геймз - Аспен
12+
15:20
Следопыт
12+
16:10
Ред Булл Глобал Ралли-Кросс
12+
17:00
Монстр Джем
12+
17:50
"Чемпионат по мотокроссу Lucas Oil AMA. Лучшее"
12+
18:40
Мир Икс Геймз
12+
19:30
Путь Рики Кромптона
12+
19:55
Путь Рики Кромптона
12+
20:20
Икс Геймз - Аспен
12+
21:10
Следопыт
12+
22:00
Мировой любительский чемпионат по смешанным боям
18+
22:50
И-Эф-Си
18+
23:40
И-Эф-Си
18+
00:30
В отключке
18+
00:55
В отключке
18+
01:20
Мировой любительский чемпионат по смешанным боям
18+
02:10
И-Эф-Си
18+
03:00
И-Эф-Си
18+
03:50
В отключке
18+
04:15
В отключке
18+
04:40
Монстр Джем
12+
05:30
Следопыт
12+
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com