Телепрограма Буковина на суботу 21 жовтня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаКрим 24Хто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1МалюкМалятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш Футбол
Наше кіноНаше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
Буковина
Буковина

Чернівецька обласна державна телерадіокомпанія – це цілодобове цифрове телевізійне мовлення.

Чернівецька обласна державна телерадіокомпанія готує передачі для румунського та молдавського населення.

Чернівецька обласна державна телерадіокомпанія – це десятки років відданого служіння людям.

06:00
ГІМН
06:02
"Роздуми про сокровенне"
06:30
"Територія музики"
07:00
"Погода"
07:05
"А музика звучить"
07:30
М/фільм
08:00
"Люди і долі"
08:20
"Зелена аптека"
08:30
"Одвічні цінності" (рум. мов.)
09:00
"А музика звучить"
09:30
"Погляд"
10:00
"Палітра"
10:30
"Країна талантів"
10:55
"Погода"
11:00
"Модельна гра "Рада Безпеки ООН"
12:00
"Роздуми про сокровенне"
12:30
"Спогади з мого життя - 20 років у Сибіру" (рум. мов.)
13:00
"Територія музики"
13:30
"Захисник Вітчизни"
14:00
"Погода"
14:05
"Монолог доньки"
14:55
Х/фільм
16:30
"Роздуми про сокровенне"
17:00
Д/фільм
17:30
"Резонанс"
18:30
"Реалії"
19:25
"Погода"
19:30
"Роздуми про сокровенне"
20:00
"Спогади з мого життя - 20 років у Сибіру" (рум. мов.)
20:30
"Люди і долі"
20:45
"Вечірня казка"
21:00
"Реалії"
21:56
"Погода"
22:00
"Резонанс"
23:00
Д/фільм
23:45
"Поборники Незалежності"
00:00
"Погода"
00:05
"Зелена аптека"
00:10
"Територія музики"
00:40
"Жіночий клуб"
01:10
"А музика звучить"
01:30
"Невигадані історії"
02:00
Д/фільм
03:00
"Територія музики"
03:30
"Захисник Вітчизни"
04:00
"А музика звучить"
04:30
"Час змін"
05:00
"Формула успіху"
05:30
"Правда"
05:45
"Реформи"
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com