Телепрограма ТРК Алекс на п'ятницю 9 грудня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаХто є хтоКультура (Україна)Кухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1Малятко TVМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш ФутболНаше кіно
Наше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
ТРК Алекс
ТРК Алекс

Програми ТРК «Алекс» в першу чергу адресовані жителям Запорізької та Дніпропетровської областей.

В ефірі каналу ви побачите інформаційні та публіцистичні програми, авторські проекти запорізьких тележурналістів, популярні серіали та художні фільми, трансляції спортивних змагань та масових розважальних заходів.

06:00
"Лучший день-сегодня!"
09:00
"Силы природы"
10:00
Т/с "Травма"
11:30
"КіноNews"
11:35
"Любимое Запорожье"
12:00
"Про Зрение"
12:15
"Культпросвет"
12:45
"Телемагазин"
13:10
"Сфера интересов"
13:55
"Телегазета"
14:00
"АЛЕКС-информ"
14:20
"АЛЕКС-спорт"
14:30
"Телемагазин"
15:00
"Концертный зал"
15:45
"Телемагазин"
16:00
"Лучший день-сегодня!"
18:00
"Герои земли Запорожской"
18:15
"АЛЕКС-афиша"
18:30
"Караван"
18:45
"КіноNews"
18:49
"Телегазета"
18:55
"АЛЕКС-погода"
19:00
"Чарівниця"
19:15
"Добро пожаловаться"
19:30
"Личное дело"
19:55
"АЛЕКС-погода"
20:05
"Я так думаю"
20:15
"В гостях у Дмитрия Гордона"
20:35
"Караван"
21:00
"Fashion club"
21:30
"Герои земли Запорожской"
21:55
"АЛЕКС-погода"
22:00
"АЛЕКС-афиша"
22:10
Т/с "Травма"
23:00
"АЛЕКС-погода"
23:55
"КіноNews"
00:00
"Телечат"
02:00
"Ночной канал"
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com