Телепрограма Беларусь 24 на наступну п'ятницю 28 квітня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаХто є хтоКультура (Україна)Кухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1Малятко TVМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш ФутболНаше кіно
Наше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
Беларусь 24
Беларусь 24

Перший міжнародний супутниковий телеканал Республіки Білорусь, покликаний відображати білоруські та зарубіжні політичні, соціальні та культурні реалії, пропонуючи зарубіжним телеглядачам об'єктивну інформацію про найважливіші події в країні і світі.

Це найсвіжіші новини, актуальні телепроекти і ексклюзивний кінопоказ.

06:00
Доброе утро, Беларусь!
07:00
Новости
07:05
Новости экономики
07:10
Зона Х
07:20
Доброе утро, Беларусь!
08:00
Новости
08:05
Новости экономики
08:10
Зона Х
08:15
Доброе утро, Беларусь!
09:00
Новости
09:05
Новости экономики
09:15
24 вопроса
09:45
Сфера интересов
10:00
Обычный день
10:30
Лицом к лицу
10:45
Судьба гигантов
11:15
Т/ф "Дело жизни" 20 с.
11:30
"История милиции в лицах". Художественно-публицистический фильм АТН. 7 с.
12:00
Новости
12:10
Мелодрама "Женский доктор-2" (Украина)
12:55
24 вопроса
13:25
Лицом к лицу
13:35
АРТиШОК
14:05
Т/ф "Освобожденная Европа" 8 ч.
15:00
Новости
15:15
Новости региона
15:25
Мелодрама "Сестренка" (Россия - Украина)
17:10
24 вопроса
17:35
Лицом к лицу
17:50
Т/ф "Дело жизни" 20 с.
18:10
Обычный день
18:40
Новости региона
19:00
Новости
19:20
Судьба гигантов
20:05
Мелодрама "Женский доктор-2" (Украина)
21:00
Панорама
21:45
Наши
22:00
Мелодрама "Сестренка" (Россия - Украина)
23:35
Обычный день
00:05
Зона Х. Итоги недели
00:35
Новости
00:50
Т/ф "Освобожденная Европа" 8 ч.
01:40
День в большом городе
02:35
Наперад у мінулае
03:05
Панорама
03:45
Обычный день
04:10
Я шагаю по стране
05:15
Панорама
05:50
24 вопроса
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com