Телепрограма УТР на минулу суботу 24 червня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаХто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1Малятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш ФутболНаше кіно
Наше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
УТР
УТР

Головною метою створення Національного каналу супутникового телерадіомовлення є забезпечення входження України у світовий інформаційний простір та вирішення завдань входження національної інформаційної інфраструктури до європейської інформаційної інфраструктури та глобальної інформаційної інфраструктури;

розповсюдження як в Україні, так і за кордоном технічними і технологічними засобами об'єктивної інформації про процеси, що відбуваються в нашій державі та у світі, виходячи з гарантування прав громадян на свободу думки і слова, на отримання повної, достовірної та оперативної інформації, на відкрите і вільне обговорення суспільних питань, а також розроблення та реалізацію програмної політики, що відповідає національним інтересам України і формуванню демократичного суспільства;

створення конкурентоспроможної інформаційної продукції та розповсюдження, обмін і продаж її в Україні і за кордоном;

сприяння зміцненню міжнародних зв'язків України, зростанню її авторитету в світі.

06:00
Новости (англ)
06:10
Информационный блок (англ)
06:35
Крым: реалии (англ)
07:00
Новости (араб) повтор
07:10
Программа на арабском
07:30
Новости (крымско-татар)
07:40
Программа на крымско-татарском
08:00
Новости (англ)
08:30
Информационный блок (англ)
08:45
Пишем историю (англ)
09:00
Новости
09:30
Ночь в музее
09:45
Информационный блок
10:00
Новости (англ)
10:10
Мастер дела (англ)
10:25
Информационный блок (англ)
10:35
Fusion-аккорд (англ)
10:50
Информационный блок (англ)
11:00
Новости
11:10
Полигон
11:25
Информационный блок
12:00
Новости (англ)
12:10
ПроART (англ)
12:25
Информационный блок (англ)
12:35
Кино (англ)
12:55
Информационный блок (англ)
13:00
Новости
13:10
Информационный блок
13:30
Pro et contra
13:45
Информационный блок
14:00
Новости (англ)
14:10
Информационный блок (англ)
14:35
Машина времени (англ)
15:00
Новости
15:10
Информационный блок
15:30
Мир спорта
15:45
Информационный блок
16:00
Новости (англ)
16:10
Информационный блок (англ)
16:35
Граница государства (англ)
17:00
Новости
17:10
Информационный блок
17:30
ПроART
17:45
Информационный блок
18:00
Новости (англ)
18:10
Информационный блок (англ)
18:35
Невымышленные истории (англ)
19:00
Новости
19:10
Информационный блок
19:30
Ровесник
19:45
Информационный блок
20:00
Новости (англ)
20:10
Информационный блок (англ)
20:35
Крым: реалии (англ)
21:00
Новости
21:30
Точки соприкосновения
21:45
Информационный блок
22:00
Новости (англ)
22:30
Информационный блок (англ)
22:45
Ночь в музее (англ)
23:00
Обзор пресси (араб)
23:10
Программа на арабском
23:30
Новости (крымско-татар)
23:40
Программа на крымско-татарском
00:00
Новости (англ)
00:10
Информационный блок (англ)
00:35
Машина времени (англ)
01:00
Новости
01:10
Информационный блок
01:30
Ровесник
01:45
Информационный блок
02:00
Новости (англ)
02:30
Информационный блок (англ)
02:45
Ночь в музее (англ)
03:00
Новости
03:05
Информационный блок
03:10
Pro et contra
03:25
Информационный блок
03:30
Добрый ZIK
03:55
Информационный блок
04:00
Новости (англ)
04:10
Мастер дела (англ)
04:25
Информационный блок (англ)
04:35
Fusion-аккорд (англ)
04:50
Информационный блок (англ)
05:00
Новости
05:05
Информационный блок
05:10
Твой формат
05:55
Информационный блок
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com