Телепрограма УТР на Сьогодні

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБолтБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіЧасВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаКрим 24Хто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1МалюкМалятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМуз-ТВМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш Футбол
Наше кіноНаше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24Росія КРТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-1000 WorldТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
УТР
УТР

Головною метою створення Національного каналу супутникового телерадіомовлення є забезпечення входження України у світовий інформаційний простір та вирішення завдань входження національної інформаційної інфраструктури до європейської інформаційної інфраструктури та глобальної інформаційної інфраструктури;

розповсюдження як в Україні, так і за кордоном технічними і технологічними засобами об'єктивної інформації про процеси, що відбуваються в нашій державі та у світі, виходячи з гарантування прав громадян на свободу думки і слова, на отримання повної, достовірної та оперативної інформації, на відкрите і вільне обговорення суспільних питань, а також розроблення та реалізацію програмної політики, що відповідає національним інтересам України і формуванню демократичного суспільства;

створення конкурентоспроможної інформаційної продукції та розповсюдження, обмін і продаж її в Україні і за кордоном;

сприяння зміцненню міжнародних зв'язків України, зростанню її авторитету в світі.

06:00
Ровесник (англ)
06:15
Информационный блок (англ)
06:30
Мастер дела (англ)
06:45
Информационный блок (англ)
07:00
Программа на арабском
07:15
Программа на арабском
07:30
Программа на крымскотатарском
07:45
Программа на крымскотатарском
08:00
StopFake (англ)
08:15
Информационный блок (англ)
08:30
История войны (англ)
08:45
Информационный блок (англ)
09:00
Pro et contra
09:15
Информационный блок
09:30
Моя земля
09:45
Информационный блок
10:00
История войны (англ)
10:15
Информационный блок (англ)
10:30
Точки соприкосновения (англ)
10:45
Информационный блок (англ)
11:00
Периметр
11:15
Информационный блок
11:30
Мастер дела
11:45
Информационный блок
12:00
Моя земля (англ)
12:15
Информационный блок (англ)
12:30
Ровесник (англ)
12:45
Информационный блок (англ)
13:00
Глос
13:15
Информационный блок
13:30
Ночь в музее
13:45
Информационный блок
14:00
Мастер дела (англ)
14:15
Информационный блок (англ)
14:30
Украинские реформы (англ)
14:40
Информационный блок (англ)
14:45
Метро (англ)
15:00
Пишем историю
15:15
Информационный блок
15:30
Сделано в Украине
15:45
Информационный блок
16:00
Переплет (англ)
16:15
Информационный блок (англ)
16:30
Древо (англ)
16:45
Информационный блок (англ)
17:00
Future UA
17:15
Информационный блок
17:30
Бери выше
17:45
Информационный блок
18:00
Древо (англ)
18:15
Информационный блок (англ)
18:30
Моя земля (англ)
18:45
Информационный блок (англ)
19:00
Украинские реформы
19:10
Информационный блок
19:30
Мир спорта
19:45
Информационный блок
20:00
Ровесник (англ)
20:15
Информационный блок (англ)
20:30
Мастер дела (англ)
20:45
Информационный блок (англ)
21:00
Future UA
21:15
Информационный блок
21:30
ПроART
21:45
Информационный блок
22:00
Мастер дела (англ)
22:15
Информационный блок (англ)
22:30
Пишем историю (англ)
22:45
Информационный блок (англ)
23:00
Программа на арабском
23:15
Программа на арабском
23:30
Программа на крымскотатарском
23:45
Программа на крымскотатарском
00:00
Мастер дела (англ)
00:15
Информационный блок (англ)
00:30
Украинские реформы (англ)
00:40
Информационный блок (англ)
00:45
Метро (англ)
01:00
Глос
01:15
Информационный блок
01:30
Ночь в музее
01:45
Информационный блок
02:00
Мастер дела (англ)
02:15
Информационный блок (англ)
02:30
Пишем историю (англ)
02:45
Информационный блок (англ)
03:00
Периметр
03:15
Метро
03:30
Машина времени
03:50
Информационный блок
04:00
История войны (англ)
04:15
Информационный блок (англ)
04:30
Точки соприкосновения (англ)
04:45
Информационный блок (англ)
05:00
Украинские реформы
05:10
Наши. Топ 5
05:25
Гараж
05:50
Информационный блок
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2019 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com