Телепрограма ПЕРШИЙ на минулий понеділок 11 березня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіЧасВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаКрим 24Хто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1МалюкМалятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМуз-ТВМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш Футбол
Наше кіноНаше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
ПЕРШИЙ
ПЕРШИЙ

Єдиний в Україні телевізійний канал, який забезпечує покриття 97 відсотків території держави. Його програми орієнтоване на всі соціальні верстви населення.

Серед пріоритетних напрямків каналу - інформаційно-публіцистичне, науково-популярне, культурологічне, розважальне і спортивне мовлення.

06:00
М/с "Медведи-соседи"
06:30
Новости
06:35
Доброе утро, Страна!
07:00
Новости
07:05
Доброе утро, Страна!
08:00
Новости
08:05
Доброе утро, Страна!
09:00
Новости
09:05
Доброе утро, Страна!
09:25
Новости
09:30
Т/с "Галерея Вельвет"
12:30
"Ароматы Греции"
13:00
Новости
13:15
Радиодень
13:45
"Неповторимая природа"
14:30
Радиодень
15:00
Новости
15:20
"Неповторимая природа"
16:20
Кто в доме хозяин?
16:55
После обеда шоу
18:00
Новости
18:20
Тема дня
18:50
Своя земля
19:10
Предвыборная агитация кандидатов на пост Президента Украины за средства Государственного бюджета №37 (Гриценко Анатолий Степанович)
19:30
Предвыборная агитация кандидатов на пост Президента Украины за средства Государственного бюджета №38 (Кривенко Виктор Николаевич)
19:45
Предвыборная агитация кандидатов на пост Президента Украины за средства Государственного бюджета №39 (Каплин Сергей Николаевич)
20:05
Предвыборная агитация кандидатов на пост Президента Украины за средства Государственного бюджета №40 (Куприй Виталий Николаевич)
20:30
Вместе
21:00
Новости
21:25
UA: Спорт
21:40
#@)?$ 0 с. Майклом Щуром
22:10
"Шамвари: территория диких животных"
22:45
Первая полоса
23:30
Новости
00:00
Телепродажи Тюсо
02:00
Новости
02:20
UA: Спорт
02:35
Тема дня
03:00
Рассекреченная история
03:55
Сложный разговор
04:20
Совместно
04:45
Своя земля
05:00
Новости
05:30
"Элементы"
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2019 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com