Телепрограма Югра на минулий вівторок 14 лютого

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаХто є хтоКультура (Україна)Кухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1Малятко TVМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш ФутболНаше кіно
Наше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
Югра
Югра

Телеканал «Югра» - найбільший телеканал УрФО, що віщає в аналоговому, цифровому, супутниковому і кабельному форматах.

Сьогодні це єдиний канал УрФО з найбільшим покриттям сигналу в аналоговому мовленні.

Пріоритетними напрямками мовлення телекомпанії є: інформаційно-аналітичні, соціальні та пізнавально-навчальні проекти і програми.

06:00
"С 7 до 9"
12+
08:00
М/с "Зоопарк"
6+
08:05
М/с "Мультипотам"
6+
08:15
"Расскажи и покажи"
6+
08:30
"День"
18+
09:05
Т/с "Белая рабыня"
18+
10:00
Новости
18+
10:15
"Частный вопрос"
18+
10:50
Мелодрама "Безымянная звезда" 2 с.
6+
12:00
Новости
18+
12:15
"Частный вопрос"
18+
12:45
Д/ф "Вадим Раевский-рыцарь науки"
6+
13:00
Т/с "Цезарь"
18+
14:00
"Они и мы"
18+
14:50
"Расскажи и покажи"
6+
15:00
М/с "Приключения Тайо"
6+
15:10
М/ф "До кончика хвоста"
6+
15:30
"На пределе"
12+
16:00
Новости
18+
16:15
"Частный вопрос"
18+
16:45
Д/ф "Вадим Раевский-рыцарь науки"
6+
17:05
Т/с "Белая рабыня"
18+
18:00
Новости
18+
18:30
"Давайте разберемся"
18+
18:45
"Спецзадание"
12+
19:00
Т/с "Цезарь"
18+
20:00
"День"
18+
20:30
Т/с "Красный орел"
18+
22:00
Новости
18+
22:30
"Давайте разберемся"
18+
22:45
"Спецзадание"
12+
23:00
Т/с "Принцесса цирка"
12+
23:45
Музыкальное время
18+
01:00
Новости
18+
01:30
"Детективные истории"
18+
02:00
Музыкальное время
18+
04:00
Новости
18+
04:30
"Давайте разберемся"
18+
04:45
"Спецзадание"
12+
05:00
Новости
18+
05:30
М/с "Приключения Тайо"
6+
05:40
М/с "Тайна Сухаревской башни"
6+
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com