Телепрограма ТВ-3 на четвер 8 грудня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаХто є хтоКультура (Україна)Кухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1Малятко TVМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш ФутболНаше кіно
Наше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
ТВ-3
ТВ-3

ТВ3 - розважальний Мультижанровий канал, який об'єднує в собі різноманітні продукти вітчизняного та зарубіжного виробництва: серіали, телевізійні програми, документальні реконструкції, шоу, реаліті, документальні цикли і цікаве кіно.

08:30
Т/с "Слепая"
12+
09:00
Т/с "Слепая"
12+
09:30
Д/ф "Гадалка"
12+
10:00
Д/ф "Гадалка"
12+
10:30
"Не ври мне". Все на продажу
12+
11:30
"Тайные знаки". Вырастить вундеркинда
12+
12:30
Д/ф "Охотники за привидениями"
18+
13:00
Д/ф "Охотники за привидениями"
18+
13:30
Д/ф "Охотники за привидениями"
18+
14:00
"Мистические истории. Знаки судьбы"
18+
15:00
Д/ф "Гадалка"
12+
15:30
Д/ф "Гадалка"
12+
16:00
Д/ф "Гадалка"
12+
16:30
Т/с "Слепая"
12+
17:00
Т/с "Слепая"
12+
17:30
Т/с "Джуна"
18+
18:30
Т/с "Анна-Детективъ"
12+
19:30
Т/с "Анна-Детективъ"
12+
20:30
Т/с "Кости"
12+
21:15
Т/с "Кости"
12+
22:15
Х/ф "Жена астронавта" (США) 1999 г.
18+
00:15
Т/с "Секретные материалы"
18+
01:15
Т/с "Секретные материалы"
18+
02:00
Т/с "Секретные материалы"
18+
03:00
Х/ф "Адский смерч" (США) 2015 г.
18+
04:45
М/ф
05:00
М/ф
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com