Телепрограма ТРО на Сьогодні

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаХто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1Малятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш ФутболНаше кіно
Наше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
ТРО
ТРО

Основною складовою мовлення каналу є інформаційні та інформаційно - аналітичні програми.

В програмний пакет телеканалу також входять публіцистичні та культурно - пізнавальні програми, документальні фільми, кращі російські та білоруські кінострічки.

06:00
"Союзинформ"
12+
06:10
Д/ф "Год в истории"
12+
06:25
"Параллели" Документально-публицистическая программа
12+
06:30
Д/ф "Княгиня Тенищева или В поисках утраченного образа"
12+
08:00
"Союзинформ"
12+
08:10
Д/ф "Военный корреспондент" 1, 2 ч.
18+
09:05
Д/ф "Холодная война"
18+
10:00
"Союзинформ"
12+
10:10
"Союзный проект"
12+
10:15
Х/ф "Варварины свадьбы"
18+
12:00
"Союзинформ"
12+
12:10
Д/ф "Год в истории"
12+
12:25
"Параллели" Документально-публицистическая программа
12+
12:30
Д/ф "Княгиня Тенищева или В поисках утраченного образа"
12+
14:00
"Союзинформ"
12+
14:10
Д/ф "Военный корреспондент" 1, 2 ч.
18+
15:05
Д/ф "Холодная война"
18+
16:00
"Союзинформ"
12+
16:10
"Союзный проект"
12+
16:15
Х/ф "Варварины свадьбы"
18+
18:00
"Союзинформ"
12+
18:10
Д/ф "Год в истории"
12+
18:25
"Параллели" Документально-публицистическая программа
12+
18:30
Д/ф "Княгиня Тенищева или В поисках утраченного образа"
12+
20:00
"Союзинформ"
12+
20:10
Д/ф "Военный корреспондент" 1, 2 ч.
18+
21:05
Д/ф "Холодная война"
18+
22:00
"Союзинформ"
12+
22:10
"Союзный проект"
12+
22:15
Х/ф "Варварины свадьбы"
18+
00:00
"Союзинформ"
12+
00:10
Д/ф "Год в истории"
12+
00:25
"Параллели" Документально-публицистическая программа
12+
00:30
Д/ф "Княгиня Тенищева или В поисках утраченного образа"
12+
02:00
"Союзинформ"
12+
02:10
Д/ф "Военный корреспондент" 1, 2 ч.
18+
03:05
Д/ф "Холодная война"
18+
04:00
"Союзинформ"
12+
04:10
"Союзный проект"
12+
04:15
Х/ф "Варварины свадьбы"
18+
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com