Телепрограма Перший Кримський на неділю 23 вересня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаКрим 24Хто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1МалюкМалятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш Футбол
Наше кіноНаше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
Перший Кримський
Перший Кримський

Телерадіокомпанія широко висвітлює соціально-економічні, політичні, культурні, спортивні та інші події та заходи, що відбуваються на території Кримського федерального округу.

Якісне інформування населення Республіки Крим з актуальних для нього питань.

06:05
На шашлыки
12+
06:30
М/ф "Новые, никому не известные приключения барона Мюнхгаузена"
07:00
М/ф "Смелый большой панда"
08:30
Крымская кухня
12+
09:00
Новости 24
09:15
Семейный совет
12+
09:30
Миллий хазине
12+
09:45
Место под солнцем
12+
10:00
Стройсерфинг
12+
10:30
Витамин
6+
10:45
Крымооткрыватели
12+
11:15
Дорогая передача
12+
11:30
Концерт "Это же я"
12+
13:30
Выживание в дикой природе
12+
14:30
Х/ф "… и была война" 1 с.
18+
15:15
Семейный совет
12+
15:30
Т/с "Дорогая"
18+
16:15
Зерно истины
6+
17:00
ЛИК
12+
17:15
Люди РФ
12+
17:45
Легенды Крыма
12+
18:45
Законное решение
12+
19:00
Новости 24
19:15
Живые истории
12+
19:30
Территория силы
12+
19:45
Битва империй
18+
20:00
Тайны нашего кино
12+
20:30
Наша марка
12+
20:45
Баю-баюшки
21:00
Новости 24
21:15
Х/ф "Пластик"
18+
23:00
Т/с "Под прикрытием"
18+
23:45
Битва империй
18+
00:00
Неделя 24
00:40
Т/с "Дорогая"
18+
01:30
Выживание в дикой природе
12+
02:20
Х/ф "… и была война" 1 с.
18+
03:05
Х/ф "Пластик"
18+
04:45
Т/с "Под прикрытием"
18+
05:30
Живые истории
12+
05:45
ЛИК
12+
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com