Телепрограма Союз на суботу 30 березня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіЧасВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаКрим 24Хто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1МалюкМалятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМуз-ТВМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш Футбол
Наше кіноНаше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
Союз
Союз

Телеканал «Союз» є православним по духу, але не чисто релігійним за змістом ЗМІ.

Це позитивне, сімейне, домашнє телебачення, засноване на традиційних моральних цінностях та традиціях вітчизняної історії та культури.

06:00
"Благая часть" с протоиереем Евгением Попиченко
06:05
"Утреннее правило"
06:30
"Слушаем святых отцов"
06:35
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
06:40
"Простые истории"
06:45
"Купелька" (Курск)
07:00
"Союз онлайн"
07:05
"Учимся растить любовью" (Санкт-Петербург)
07:30
"Творческая мастерская" (Екатеринбург)
07:55
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
08:00
"Союз онлайн"
08:05
"Родное слово" (Новосибирск)
08:30
"Телевизионное епархиальное обозрение" (Одесса)
09:00
Песнопение дня
09:05
"Источник жизни" (Нижний Новгород)
09:20
"Этот день в истории" (Екатеринбург)
09:25
"Духовные притчи" (Екатеринбург)
09:30
"Первосвятитель"
09:45
"Вестник Православия" (Санкт-Петербург)
10:00
"Православный на всю голову!"
10:05
Документальный фильм
11:00
"Союз онлайн"
11:05
"Канон" (Москва)
11:25
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
11:30
"Скорая социальная помощь" (Екатеринбург)
11:45
"Символ веры" (Челябинск) / "Сила веры" (Орел) / "Песнопения для души"
12:00
"Таинства Церкви" (Москва)
12:25
"Этот день в истории" (Екатеринбург)
12:30
"Доброе слово - день" и "День в Шишкином лесу" (Москва)
13:00
"Благая часть" с протоиереем Евгением Попиченко
13:05
"Выбор жизни" (Москва)
13:25
"Слушаем святых отцов"
13:30
"Читаем апостол" (Санкт-Петербург)
13:40
"Читаем Евангелие вместе с Церковью" (Санкт-Петербург)
13:50
"Церковный календарь"(Санкт-Петербург)
14:00
"Союз онлайн"
14:05
"Мир Православия" (Киев)
14:55
"Этот день в истории" (Екатеринбург)
15:00
"Союз онлайн"
15:05
"Хранители памяти" (Москва)
15:25
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
15:30
"Доброе слово - вечер" и "Вечер в Шишкином лесу" (Москва)
15:45
"Слово" (Санкт-Петербург)
16:00
Всенощное бдение (прямая трансляция)
19:00
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
19:05
"Духовные притчи" (Екатеринбург)
19:10
"Путь паломника" (Самара) / "Православная Брянщина" (Брянск)
19:30
"Правило ко причащению"
20:30
"Вечернее правило"
20:55
"Благая часть" с протоиереем Евгением Попиченко
21:00
Лекция профессора А.И.Осипова (Москва) "Православие сегодня"
22:00
"Духовные притчи" (Екатеринбург)
22:05
"Плод веры" (Москва)
22:10
"Вечернее правило"
22:30
"Преображение с протоиереем Димитрием Предеиным" (Одесса)
22:45
"Обзор прессы"
22:55
"Простые истории"
00:00
Документальный фильм
00:55
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
01:05
"Мысли о прекрасном" (Москва) / "Миссия добра" (Самара)
01:30
"Письма из провинции" (Нижний Новгород)
01:45
"Песнопения для души"
02:00
"Читаем Апокалипсис"
02:25
"Слушаем святых отцов"
02:30
"Мир Православия" (Киев)
02:55
"Простые истории" (Екатеринбург)
04:00
"Утреннее правило"
04:00
"Православный на всю голову!"
04:05
"События недели" (Москва)
04:25
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
04:30
"Читаем Евангелие от Луки со свящ. Антонием Лакиревым"
04:55
"Духовные притчи" (Екатеринбург)
04:55
"Этот день в истории" (Екатеринбург)
05:00
"У книжной полки" (Екатеринбург)
05:15
"Воскресные беседы с епископом Каскеленским Геннадием" (Алма-Ата)
05:30
"Читаем апостол" (Санкт-Петербург)
05:40
"Читаем Евангелие вместе с Церковью" (Санкт-Петербург)
05:50
"Церковный календарь"(Санкт-Петербург)
06:00
"Благая часть" с протоиереем Евгением Попиченко
06:05
"Утреннее правило"
06:30
"Слушаем святых отцов"
06:35
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
06:40
"Простые истории"
06:45
"Слово пастыря" (Липецк)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2019 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com