Телепрограма Союз на наступний понеділок 12 грудня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаХто є хтоКультура (Україна)Кухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1Малятко TVМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш ФутболНаше кіно
Наше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
Союз
Союз

Телеканал «Союз» є православним по духу, але не чисто релігійним за змістом ЗМІ.

Це позитивне, сімейне, домашнє телебачення, засноване на традиційних моральних цінностях та традиціях вітчизняної історії та культури.

06:00
"Союз онлайн"
06:05
"Утреннее правило"
06:30
"Отчий дом" (Екатеринодар) / "Лампада" (Новополоцк)
06:45
"Первосвятитель"
07:00
"Союз онлайн"
07:05
"Читаем Добротолюбие" (Екатеринбург). "Авва Исайя. Смирять себя перед братом"
07:30
"Я верю" (Рыбинск) / "Дорога к храму" (Ейск)
07:55
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
08:00
"Союз онлайн"
08:05
"Преображение с протоиереем Димитрием Предеиным" (Одесса)
08:30
"Скорая социальная помощь" (Екатеринбург)
08:45
"У книжной полки" (Екатеринбург)
09:00
"Союз онлайн"
09:15
"Этот день в истории" (Екатеринбург)
09:20
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
09:25
"Духовные притчи" (Екатеринбург)
09:30
"Первосвятитель"
09:45
"Открытая Церковь" с хором духовенства Санкт-Петербургской митрополии (Санкт-Петербург)
10:00
"Союз онлайн"
10:05
Д/ф
11:00
"Союз онлайн"
11:05
"Новости"
11:25
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
11:30
"Письма из провинции" (Нижний Новгород)
11:45
"Купелька" (Курск)
12:00
"Союз онлайн"
12:15
"Православный календарь" (Якутск)
12:30
"Доброе слово-день" и "День в Шишкином лесу" (Москва)
13:00
"Союз онлайн"
13:05
"Новости"
13:25
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
13:30
"Читаем Евангелие вместе с Церковью" (Санкт-Петербург)
13:40
"Читаем апостол" (Санкт-Петербург)
13:50
"Церковный календарь" (Санкт-Петербург)
14:00
"Союз онлайн"
14:05
"У книжной полки" (Екатеринбург)
14:15
"Преображение" (Челябинск) / "Церковь и мир" (Астрахань)
14:30
"Седмица" (Днепропетровск)
14:55
"Этот день в истории" (Екатеринбург)
15:00
"Союз онлайн"
15:05
"Новости"
15:25
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
15:30
"Свет невечерний" (Гомель)
15:45
"Союз онлайн"
16:00
Д/ф
16:30
"Читаем Псалтирь" (Москва)
17:00
"Союз онлайн"
17:05
"Новости"
17:45
"Этот день в истории" (Екатеринбург)
17:50
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
17:55
"Союз онлайн"
18:00
"Читаем Евангелие вместе с Церковью" (Санкт-Петербург)
18:10
"Читаем апостол" (Санкт-Петербург)
18:20
"Церковный календарь" (Санкт-Петербург)
18:30
"Доброе слово-вечер" и "Вечер в Шишкином лесу" (Москва)
18:45
"В гостях у Дуняши" (Днепропетровск)
19:00
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
19:05
"Союз онлайн"
19:10
"Беседы с батюшкой". Прямой эфир (Москва)
20:00
"Союз онлайн"
20:05
"Вечернее правило"
20:25
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
20:30
"Читаем Добротолюбие" (Екатеринбург). "Авва Исайя. Смирять себя перед братом"
20:55
"Духовные притчи" (Екатеринбург)
21:00
"Союз онлайн"
21:05
"Новости"
22:00
"Этот день в истории" (Екатеринбург)
22:05
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
22:10
"Вечернее правило"
22:30
"Первосвятитель"
22:45
"Открытая Церковь" с хором духовенства Санкт-Петербургской митрополии (Санкт-Петербург)
23:00
"История Русской Церкви. Лекции в Сретенской Духовной Семинарии" (Москва). "Русская Православная Церковь в 19 веке". 2 ч.
00:00
Д/ф
00:55
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
01:00
"Духовные притчи" (Екатеринбург)
01:05
"Я верю" (Рыбинск ) / "Дорога к храму" (Ейск)
01:30
"Символ веры" (Челябинск) / "Мир вашему дому" (Кузнецк) / "Песнопения для души"
01:45
"Вестник Православия" (Санкт-Петербург)
02:00
"Солдатский вопрос" (Екатеринбург)
02:15
"Слово истины" (Чита)
02:30
"Выбор жизни" (Москва)
03:00
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
03:05
"Беседы с батюшкой" (Москва)
03:55
"Этот день в истории" (Екатеринбург)
04:00
"Утреннее правило"
04:25
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
04:30
"Духовные размышления" протоиерея Артемия Владимирова" (Москва)
04:45
"О земном и небесном" (Пятигорск)
05:00
"Доброе слово-утро" и "Утро в Шишкином лесу" (Москва)
05:15
"Союз онлайн"
05:30
"Читаем Евангелие вместе с Церковью" (Санкт-Петербург)
05:40
"Читаем апостол" (Санкт-Петербург)
05:50
"Церковный календарь" (Санкт-Петербург)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com