Телепрограма Союз на Сьогодні

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБолтБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіЧасВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаКрим 24Хто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1МалюкМалятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМуз-ТВМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш Футбол
Наше кіноНаше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24Росія КРТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-1000 WorldТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
Союз
Союз

Телеканал «Союз» є православним по духу, але не чисто релігійним за змістом ЗМІ.

Це позитивне, сімейне, домашнє телебачення, засноване на традиційних моральних цінностях та традиціях вітчизняної історії та культури.

06:00
"Доброе слово - утро" и "Утро в Шишкином лесу" (Москва)
06:15
"У книжной полки" (Екатеринбург)
06:25
"Простые истории" (Екатеринбург)
06:30
"Читаем апостол" (Санкт-Петербург)
06:40
"Читаем Евангелие вместе с Церковью" (Санкт-Петербург)
06:50
"Церковный календарь"(Санкт-Петербург)
07:00
"Утреннее правило"
07:30
"Благая часть"
07:35
"Слушаем святых отцов"
07:40
"Мульткалендарь" (Екатеринбург)
07:45
"Письма из провинции" (Нижний Новгород)
08:00
"Анонсы православных событий"
08:05
Д/ф
08:30
"Мысли о прекрасном" (Москва) / "Православная Брянщина" (Брянск)
08:55
"День ангела"
09:00
"Анонсы православных событий"
09:05
"Церковь и общество" (Москва)
09:30
"Свет невечерний" (Гомель)
09:45
"У книжной полки" (Екатеринбург)
09:55
Песнопение дня
10:00
Божественная литургия (прямая трансляция)
11:30
"Благовест" (Ставрополь)
11:45
"Погода"
11:50
"Этот день в истории" (Екатеринбург)
11:55
"Православный на всю голову!"
12:00
"Анонсы православных событий"
12:05
"Новости"
12:25
"День ангела"
12:30
"Православный взгляд" (Томск)
12:55
"Православный словарь"
13:00
"Союз онлайн"
13:15
"Сказки Добролесья"
13:30
"Доброе слово - день" и "День в Шишкином лесу" (Москва)
14:00
"Благая часть"
14:05
"Новости"
14:25
"Слушаем святых отцов"
14:30
"Читаем апостол" (Санкт-Петербург)
14:40
"Читаем Евангелие вместе с Церковью" (Санкт-Петербург)
14:50
"Церковный календарь"(Санкт-Петербург)
15:00
"Союз онлайн"
15:15
"Духовные размышления" протоиерея Артемия Владимирова" (Москва)
15:30
"Вопросы веры" (Пенза)
15:55
"Этот день в истории" (Екатеринбург)
16:00
"Анонсы православных событий"
16:05
"Новости"
16:25
"День ангела"
16:30
"Первосвятитель"
16:45
Лекция профессора А.И.Осипова (Москва) "Нравственные ценности и светская этика". 1, 2 ч.
17:55
"Простые истории"
18:00
"Анонсы православных событий"
18:05
"Новости"
18:50
"Этот день в истории" (Екатеринбург)
18:55
"Православный на всю голову!"
19:00
"Читаем апостол" (Санкт-Петербург)
19:10
"Читаем Евангелие вместе с Церковью" (Санкт-Петербург)
19:20
"Церковный календарь" (Санкт-Петербург)
19:30
"Доброе слово - вечер" и "Вечер в Шишкином лесу" (Москва)
19:45
"День ангела"
19:50
"В гостях у Дуняши" (Днепропетровск)
20:00
"Погода"
20:05
"Слушаем святых отцов"
20:10
"Беседы с батюшкой". Прямой эфир (Санкт-Петербург)
21:00
"Вечернее правило"
21:30
Д/ф
21:55
"Благая часть"
22:00
Песнопение дня
22:05
"Новости"
23:00
"Вечернее правило"
23:30
"Канон покаянный"
00:00
"Православный словарь"
00:05
"Благие вести" / "В смысле" (Краснодар)
00:30
Д/ф
00:55
"Простые истории"
01:00
Д/ф
01:40
"Первосвятитель"
01:55
"Погода"
02:00
Мульткалендарь
02:05
"Митрополия" (Рязань)
02:30
"Свет Православия" (Благовещенск)
02:45
"Источник жизни" (Нижний Новгород)
03:00
"Слово в образе" (Санкт-Петербург)
03:25
"Слушаем святых отцов"
03:30
"Литературный квартал"
03:55
"Простые истории" (Екатеринбург)
04:00
"Православный на всю голову!"
04:05
"Беседы с батюшкой" (Санкт-Петербург)
04:55
"Этот день в истории" (Екатеринбург)
05:00
"Утреннее правило"
05:30
"Учимся растить любовью" (Санкт-Петербург)
05:55
"Православный словарь"
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2019 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com