Телепрограма ТРК "Рудана" на минулу середу 5 грудня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаКрим 24Хто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1МалюкМалятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш Футбол
Наше кіноНаше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
ТРК "Рудана"
ТРК "Рудана"

На сьогодні це найбільша в Криворізькому регіоні станція, потенційними глядачами і слухачами якої є понад один мільйон мешканців міста і прилеглих районів Дніпропетровської, Кіровоградської, Херсонської та Миколаївської областей.

06:00
"Зарядка"
06:30
"Цей день"
07:00
"Погода"
07:10
Телегазета
07:15
"Беседы о вечном"
07:35
Телегазета
07:40
М/ф
08:00
"Цей день"
08:30
"Погода"
08:35
Телегазета
08:40
"Зарядка"
09:00
"Ракурс"
10:00
"Сделано в Українi"
10:20
"Музпросвiт"
10:40
"Iсторiя на постаментi"
10:50
"5 хвилин з користю"
11:00
Т/с "Наследники дель Монте"
11:50
"Де факто"
12:00
"Англiйська для дiтей"
12:20
"Next"
12:40
"Завтра - сьогоднi"
13:00
Т/с "Наследники дель Монте"
13:50
"Жiночий журнал"
14:00
"Обранi часом"
15:00
"Цей день"
15:05
Телегазета
15:10
"Сделано в Українi"
15:20
М/ф
15:40
"Знаки"
16:00
"Цей день"
16:10
"Книжкiно"
16:20
"Приборкати фатум"
16:30
"На шляху до перемоги"
16:40
"Свiт майбутнього"
17:00
Т/с "Дело Дойла"
17:55
Телегазета
18:00
"Цей день"
18:10
"Спортивна середа"
18:30
"Мрiя не старiє"
18:40
"Простi iсторiї"
18:50
Телегазета
19:00
"Цей день"
19:15
"Ракурс"
20:30
"Цей день"
21:10
"Диван"
21:30
"Занурення"
22:00
Т/с "Дело Дойла"
23:00
"Цей день"
23:40
"Ракурс"
00:40
"Спортивна середа"
01:00
Т/с "Наследники дель Монте"
02:30
"Музыкальный калейдоскоп"
03:30
"Золотая коллекция кино" 1 категория
05:00
"Ракурс"
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2019 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com