Телепрограма ОТР на понеділок 14 серпня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаХто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1Малятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш ФутболНаше кіно
Наше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
ОТР
ОТР

ОТР - новий майданчик для обговорення найактуальніших проблем, що хвилюють суспільство, а також засіб відкритого і прямої взаємодії між владою і громадянами Росії.

Основні формати: новини, аналітичні дискусії, розвиваючі («розумні») розваги, якісні ігрові, документальні та анімаційні фільми, просвітницькі програми.

06:00
"Большая страна: региональный акцент"
12+
06:50
"Вспомнить всё"
12+
07:05
"Дом "Э"
12+
07:35
"Потомки". К 100-летию двух революций
12+
08:00
Т/с "Шатун" 1, 2 с.
12+
09:40
Т/с "Приключения Тома Сойера и Гекльберри Финна" 1 с.
12+
11:00
Новости
11:05
"Культурный обмен "
12+
12:00
Новости
12:05
"Большая страна: региональный акцент"
12+
13:00
Новости
13:15
Т/с "Шатун" 1, 2 с.
12+
15:00
Новости
15:15
Т/с "Приключения Тома Сойера и Гекльберри Финна" 1 с.
12+
16:30
М/ф "Как ослик счастье искал" и "Кто самый сильный"
17:00
"ОТРажение"
12+
21:00
Новости
21:05
"Прав!Да?"
12+
21:55
Т/с "Шатун" 1, 2 с.
12+
23:35
"Вспомнить всё"
12+
00:00
"Большая страна: возможности"
12+
01:00
"Потомки". К 100-летию двух революций
12+
01:30
"ОТРажение"
12+
04:45
"Основатели"
12+
05:00
"Прав!Да?"
12+
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com