Телепрограма ОТР на минулу неділю 15 жовтня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаКрим 24Хто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1МалюкМалятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш Футбол
Наше кіноНаше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
ОТР
ОТР

ОТР - новий майданчик для обговорення найактуальніших проблем, що хвилюють суспільство, а також засіб відкритого і прямої взаємодії між владою і громадянами Росії.

Основні формати: новини, аналітичні дискусії, розвиваючі («розумні») розваги, якісні ігрові, документальні та анімаційні фільми, просвітницькі програми.

06:35
"Гамбургский счёт"
12+
07:05
"Большая наука"
12+
08:00
"От прав к возможностям"
12+
08:30
"Медосмотр"
12+
08:40
"Фигура речи"
12+
09:10
Х/ф "Ключи от неба"
12+
10:35
"Моя история" Зураб Церетели
12+
11:05
Д/ф "Тайны Британского музея" 5 с.
12+
11:40
"Вспомнить всё". Программа Л. Млечина
12+
12:10
"Культурный обмен "
12+
13:00
Новости
13:05
Х/ф "Коронный номер"
12+
14:10
"Среда обитания"
12+
14:30
"Гамбургский счёт"
12+
15:00
Новости
15:05
"Киноправда?!" Л. Млечин о времени и фильме "Защитник Седов"
12+
15:15
Х/ф "Защитник Седов"
12+
16:05
Х/ф "Я остаюсь"
12+
18:05
Д/ф "Чудеса природы"
12+
18:30
"Вспомнить всё". Программа Л. Млечина
12+
19:00
"ОТРажение недели"
19:40
Х/ф "Кое-что из губернской жизни"
12+
21:15
Муз/ф "Цыганский барон"
12+
22:40
"ОТРажение недели"
23:20
Д/ф "Игра вслепую"
12+
00:30
Д/ф "Воображенья край священный"
12+
01:00
"Календарь"
12+
01:45
Х/ф "Я остаюсь"
12+
03:45
Х/ф "Ключи от неба"
12+
05:05
"Прав!Да?"
12+
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com