Телепрограма КХЛ ТБ на п'ятницю 30 червня

Телеканали
Пакети телеканалів
  • :
  • :
TV1000 Comedy HDTV1000 Megahit HDTV1000 Premium HDTV1000 Русское киноTVCiTVP1TVP2TVRUSUBRUkraine TodayUniversalVH-1VH-1 ClassicViasat ExplorerViasat GolfViasat HistoryViasat NatureViasat Nature History HDViasat SportXSPORTXXLZee TVZIKZoo TVZoomZоопарк«Авто Плюс»АГРО-ТББабай ТББілорусь 1Білорусь 2Беларусь 24Білорусь 5Бігуді ТВБоєцьБуг-ТВБуковинаПитання та ВідповідіВТВГаммаГласГумор TVГумор ТБДитячийДитячий світДождьДом КіноДомашні твариниДомашнійДонбасДрайвЄврокіноЇжаЖиви!Заміське життяЗаміськийЗіркаЗдорове ТБІлюзіон+Індія ТВІНТЕРІнтер+Цікаве ТБСпокусаИсторияК1К2КарусельКиївКиївська Русь - телебаченняКІНО ПЛЮСКіноклубКінолюксКіноманіяКінопоказКіноПреміум HDКіносоюзКінохітКомедія ТБКомсомольська правдаХто є хтоКухня ТБКХЛ ТБКХЛ ТБ HDЛьвів ТБЛЯ-МІНОРМ1Малятко TVМатч! АренаМати і дитяМегаМИРМир 24Мир сериалаМного TVМосква 24Москва ДовіраМоя ПланетаМТМЧоловічийМузыка ПервогоМУЛЬТМультіманіяНано TVСправжнє Страшне ТелебаченняНаш ФутболНаше кіно
Наше улюблене кіноНаше нове кіноНЛО TVНовий каналНостальгіяНічний клубНТВНТВ+ Футбол 2 HDНТВ-БілорусьНТВ-МирНТВ-ПЛЮС БаскетболНТВ-ПЛЮС ТеннисНТВ-ПЛЮС Футбол 1НТВ-ПЛЮС Футбол 2НТНОНТЗброяОТРПолювання та РиболовляМисливець і РибалкаМисливець і Риболов HDПарк РозвагПЕРШИЙПерший АвтомобільнийПерший діловийПерший каналПерший канал ЄвропаПерший канал СНДПерший КримськийПерший освітнійПерецьПіксельПланета-СНГПЛЮСПЛЮСПрем'єраПсихологія 21П'ятниця!РадаРБКРЕТРОРосія 1Росія 2Росія 24РТР-БілорусьРТР-ПланетаРосійська НічРосійський бестселерРосійський детективРосійський ІлюзіонРосійський романСарафанЦілком ТаємноСОНЦЕСоюзСпасСпорт 1Спорт 2Спорт ПлюсСпорт-ОнлайнСпортХітСТБСТВСТССТС LoveТатарстан - Нове СтоліттяТВ ЦентрТВ-3ТВ-5ТВіТВАТДКТелекафеТелеклубТелеподорожіТЕТТиса-1ТНВ ПланетаТНТТНТ-ComedyТонус ТВТРК "Рудана"ТРК АлексТРОУкраїнаПосмішка дитиниУНІАН ТБСадибаУспіхУТРФенікс+КіноФутбол 1Футбол 2ЧернівціЧП.INFOШансон ТВЕврикаЕгоїст TVЕко-ТБЕспресо TVЮЮгра
КХЛ ТБ
КХЛ ТБ

Мовна сітка телеканалу включає в себе як прямі трансляції матчів чергового ігрового дня Чемпіонату Континентальної хокейної ліги, так і показ найцікавіших матчів минулих років, інформаційно-аналітичні та новинні програми, інтерв'ю з зірками КХЛ і ветеранами хокею, тематичні програми, присвячені радянському хокею.

Телеканал КХЛ також здійснює покази таких ексклюзивних подій, як Матч Зірок КХЛ, а також передсезонних турнірів і матчі шведської Elitserien.

06:30
"КХЛ за неделю"
6+
06:45
"Вспомним Плей-офф". КХЛ. Финал конференции "Запад". СКА-"Локомотив". 1-й матч
12+
09:20
"Лучшие клубы". КХЛ. "Динамо" (Минск)-"Металлург" (Мг)
12+
11:20
"Ice mix"
6+
11:35
"Яркие матчи". КХЛ. "Куньлунь Ред Стар"-СКА
12+
13:35
"Яркие матчи". КХЛ. "Йокерит"-"Трактор"
12+
15:35
"Истории МХЛ"
6+
15:45
"Лучшие клубы". КХЛ. СКА-Динамо (Москва)
12+
17:55
"Прямая речь"
6+
18:05
"Яркие матчи". КХЛ. "Слован"-"Авангард"
12+
20:25
"Истории МХЛ"
6+
20:35
"Вспомним Плей-офф". КХЛ. Финал конференции "Восток". "Металлург" (Мг)-"Ак Барс". 1-й матч
12+
23:45
"Яркие матчи". КХЛ. "Йокерит"-"Салават Юлаев"
12+
02:00
"Лучшие клубы". КХЛ. СКА-Динамо (Москва)
12+
04:10
"Яркие матчи". КХЛ. "Слован"-"Авангард"
12+
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Goldmir.net. Для інтернет-видань обов´язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
© 2008-2015 Goldmir.net, з усіх питань пишіть за адресою goldmirinfo@gmail.com